Aktualności

Nowy rodzaj opakowania – Natural

Nowy rodzaj opakowania – linii Natural.

Z przyjemnością chcielibyśmy także podzielić się z Państwem ważnymi informacjami dotyczącymi naszej linii produktów Natural (zioła i przysmaki). Nasza ciągła praca nad doskonaleniem jakości i innowacjami prowadzi nas do wprowadzenia kilku istotnych zmian, które z pewnością przyczynią się do zwiększenia atrakcyjności naszych produktów.

Oto kilka kluczowych zmian, które czekają na Państwa:

1. Unowocześniona, dwujęzyczna etykieta:Nasze produkty zostaną teraz opatrzone dwujęzyczną etykietą, co ułatwi korzystanie z nich zarówno polskim, jak i anglojęzycznym konsumentom. To krok w kierunku jeszcze większej dostępności i zrozumiałości naszych produktów.

2. Nowy rodzaj opakowania – Stojące Torebki: Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadzając nowy rodzaj opakowania. Nasze produkty zostaną teraz zapakowane w stojące torebki, co ułatwi ich przechowywanie, a także dłuższą świeżość i lepszą ekspozycję na półce.

3. Zmiana szaty graficznej: Nasza linia produktów Natural otrzyma nową i odświeżoną szatę graficzną. Ta zmiana ma na celu lepsze odzwierciedlenie naszych wartości i filozofii oraz przyciągnięcie uwagi nowych klientów.

Te zmiany wprowadzamy z myślą o naszych klientach i naszym wspólnym sukcesie. Chcemy zapewnić Państwu produkty najwyższej jakości, które spełniają Państwa oczekiwania.

Czytaj Dalej

Loffki Nowość Alegia

Alegia Loffki – to Hit tegorocznych nowości !

Loffki to nowa linia produktów jakości human grade dla gryzoni, królików, papug oraz gadów. Są to najlepszej jakości produkty spełniające normy żywnościowe dla ludzi co daje gwarancje że produkt będzie w pełni bezpieczny dla Twojego pupila. Owoce poddane są procesowi liofilizacji dzięki czemu zachowuje się jeszcze więcej witamin i związków mineralnych niż przy suszeniu, co również istotnie nie stosuje się żadnych konserwantów. Szeroka gama produktów pozwoli dobrać odpowiedni przysmak dla każdego pupila. W skład linii Loffki wchodzą : kiwi, banan, żurawina, mango, truskawka oraz agrest.

  •  Pysznie chrupiące
  • Bez dodatku cukru i konserwantów
  • 100% naturalne
  • Mnóstwo naturalnych witamin
  • Idealne uzupełnienie codziennej diety
  • Pakowane ręcznie

https://alegia.pl/aktualnosci/nowosci/alegia-loffki/

 

Czytaj Dalej

Nowości Mega Paka dla Zwierzaka !

MEGA PAKA dla Zwierzaka!!!

Od Grudnia nasza oferta poszerzy się o przepyszne nowości w rozmiarze XXL!

Dla Królika, Kawii Domowej oraz Szynszyli przygotowaliśmy wyjątkowe mieszanki. Najwyższej jakości, nieprzetworzone i nieprzemielone, smakowite i pachnące mieszanki ziołowe w paczce XXL 650g.

Niesamowite mieszanki których skład dopasowaliśmy do indywidualnych potrzeb gryzoni i królików zapewnią Pupilom zdrowie oraz wyjątkowe urozmaicenie diety.

Czytaj Dalej