Blog

Alegia Loffki – to Hit tegorocznych nowości!

Loffki to nowa linia produktów jakości human grade dla gryzoni, królików, papug oraz gadów. Są to najlepszej jakości produkty spełniające te same normy żywnościowe co dla ludzi. Daje to gwarancje, że produkt będzie w pełni bezpieczny dla Twojego pupila.

Pyszne plasterki liofilizowanych owoców. Ale, ale… czym właściwie jest proces liofilizacji? Mówiąc w skrócie liofilizacja to proces polegający na odparowaniu wody –  ale nie jest to zwykłe odparowanie jak podczas suszenia. Różnica jest taka, że podczas liofilizacji woda zawarta w owocach bezpośrednio przechodzi ze stałego stanu skupienia do gazowego. Podczas tego procesu owoce są najpierw mrożone, następnie wprowadzane do próżni dzięki czemu proces zachodzi w odpowiednim tempie. Liofilizacja umożliwia odparowanie niepotrzebnej wody z produktów które, są bardzo wrażliwe na ciepło. Zatem jest to proces idealny dla owoców! W czasie procesu przetwórczego nie dochodzi do uszkodzenia struktur chemicznych związków odżywczych (białek, tłuszczów, węglowodanów, związków mineralnych), a utrata witamin jest bardzo niewielka. Proces liofilizacji pozwala więc otrzymać produkty pełnowartościowe. Co równie istotne, nie stosuje się w jego trakcie żadnych konserwantów.

Owoce liofilizowane są zatem bardzo zdrową przekąską a co najważniejsze także niezwykle pyszną! Ponad to są dostępne przez cały rok. Kto by nie chciał zjeść np. przepysznej truskawki lub agrestu w środku zimy? Naszym zdaniem każdy gryzoń i uszaty przyjaciel będzie zachwycony!

A teraz poznaj właściwości naszych wszystkich pysznych smaków!

W skład linii Loffki wchodzą: kiwi, banan, żurawina, mango, truskawka oraz agrest.

  •  Pysznie chrupiące
  • Bez dodatku cukru i konserwantów
  • 100% naturalne
  • Mnóstwo naturalnych witamin
  • Idealne uzupełnienie codziennej diety
  • Pakowane ręcznie
0